Bericht

22 december 2019, viering

10:00-11:00: 4e Advent - Jeannette den Ouden, KK

 

maandverband actie 2019

Met een pak maandverband naar de kerk!   

 

Aanstaande zondag 22 december, 4e adventszondag, vindt in de Arboretumkerk een bijzondere themadienst plaats. Vanuit taakgroep Wereld willen we samen als gemeenschap nadenken over het thema schuld en armoede. We hebben Leontine van Eck, van stichting ISOFA, uitgenodigd om wat over haar werk in de schuldhulpverlening te vertellen. Bovendien zal onze eigen Magriet Achterhof vertellen over haar ervaringen als schuldhulpmaatje van diverse mensen hier in Wageningen.

 

Jeannette den Ouden leidt deze bijzondere dienst en zal in haar overdenking en liturgie aansluiten bij het thema. Er wordt gecollecteerd voor Stichting ISOFA, die dit geld onder andere gebruikt voor training van schuldhulpmaatjes. Tegelijk willen we ook iets tastbaars doen. De voedselbank is voor mensen met een zeer krappe beurs een welkome aanvulling op hun besteedbaar inkomen. Voedsel krijgt de bank vaak in overvloed gedoneerd (van o.a. winkelketens). Helaas ontbreekt het vaak aan houdbare, maar essentiële producten, die vaak kostbaar zijn voor mensen. Denk aan Wc-papier, tandpasta, shampoo, schoonmaakspullen of maandverband / tampons. In het kader van deze zondag willen we jullie allen oproepen een dergelijk product te doneren in de voedselbankmanden in onze kerk. Dus: trek je portemonnee voor maandverband en neem het mee naar de kerk op zondag 22 december. 

 

 

+